Hizmetler

Yabancı Personel Temini

Türkiye’nin turizm, sanayi ve hizmet sektörlerinde hizmet veren şirketler için 40 ülkeden istenilen kategorilerde personel tedariği yapmaktayız. Tedarik sürecinde istenilen kategoride ki kişi veya kişilerin CV’leri gönderilir. İnceleme sonrasında tedarik süreci başlar ve çalışma izni alınan personel iş veren tarafından işe alınır.

Çalışma Vizesi

Yurtdışından Türkiye’ye gelmek isteyen personel Cv’sini atar. Kendisine şirketimizin çalışma koşulları anlatılır. İleride herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması adına koşullar kabul edildikten sonra kendisine davetiye gönderilir ve ülkesinde ki konsolosluğa gidip başvurusunu yapar. Konsolosluk başvurusunun ardından firmamız tarafınca çalışma izni işlemleri başlatılır. Çalışma izni onaylanması durumunda Türkiye’ye gelerek anlaşılan şirkete tedariği sağlanır ve bir(1) yıl boyunca çalışır.

Oturum İzni

Türkiye’ye gelmiş yada gelecek kişilerin oturum izni başvuruları tarafımızca yapılmaktadır. Oturum izni 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık olmak üzere kişinin istediği ve şartlara göre tarafımızca yapılabilmektedir.

Öğrenim Vizesi

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler sayesinde Türkiye’nin köklü özel üniversitelerinde öğrenim görebilirsiniz. Öğrenimiz süresince her sıkıntınız da yanınızda olacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

Ticari Vize

Tarafımızca anlaşılan yurtdışı şirketlerinin ülkemize gelmesi, bizimle yüz yüze tanışması için uygulayabildiğimiz vize türüdür. İş vizesi sayesinde ülkemize rahatlıkla gelebilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

ÇALIŞMA VİZESİ ÇALIŞMA VİZESİ
ÖĞRENİM VİZESİ ÖĞRENİM VİZESİ
TİCARİ VİZE TİCARİ VİZE